Запитання та відповіді

Добрий день! Можна на стяжку Siltek F-35 класти ламінат, чи необхідно використовувати заливку, на зразок Siltek F-20?

Доброго дня, Євген! На стяжку Siltek F-35, звісно, дозволяється класти ламінат. За умови дотримання технології: не раніше, ніж через 7 діб після влаштування стяжки та з дотриманням вимог рівності під ламінат - перепад поверхні не більше 2 мм на 1 метр погонний.

За якої температури повітря можна виконувати роботи фарбою Siltek Faсade Pro на вулиці?

Всі роботи по оздобленню фасаду Siltek Façade Pro та іншими полімерними матеріалами (фарбами і декоративними штукатурками) рекомендується виконувати за температури повітря (і поверхні, що фарбується) не нижче + 5 ° С, відносна вологість повітря не повинна перевищувати 80%. Свіжопофарбовані поверхні мають бути захищеними від потрапляння води (дощ або інші атмосферні опади) протягом 12 годин.

Який матеріал (шпаклівку) Ви рекомендуєте використовувати для нанесення на малярний склохолст після його приклеювання? Згідно матеріалів профільних сайтів, пропонують використовувати Siltek S-22.

Юрій, добрий день!
Все вірно, можна використовувати гіпсополімерну шпаклівку Siltek S-22. В нашому асортименті також є готова до застосування акрилова шпаклівка Acryl Finish, яка теж підходить для виконання таких робіт, вона ще більш еластична та тріщиностійка.

Добрий день. Яку ґрунтівку слід використати для підготовки стіни із силікатної цегли перед нанесенням цементно-пісчаної штукатурки? Дякую.

Доброго дня! Перед опорядженням штукатурками, поверхню огороджувальної конструкції з силікатної цегли рекомендуємо обробити ґрунтівкою Siltek Universal Е-100, витримати не менше 4 годин. У разі, якщо поверхня недостатньо міцна (осипається), рекомендуємо обробити її ґрунтівкою Siltek Profi Е-110 і, також, витримати не менше 4 годин.

Добрий вечір!
Яка стяжка найкращим чином підійде для заливки електричної (кабель) теплої підлоги, товщина стяжки планується 30-40мм . Через якийсь час можна укладати плитку поверх стяжки?
Заздалегідь вдячний.

Добрий день! Для влаштування стяжки в системі «тепла підлога», з використанням електричного  кабелю в якості нагрівального елементу , рекомендуємо використовувати суху суміш Siltek F - 22 . Товщина шару над нагрівальним елементом, не менше 25 мм . Укладання керамічної і керамогранітних плитки, при затвердінні в нормальних умовах (температура + 20 ° С, відносна вологість повітря 60% ), можлива через 72 години.

Зорієнтуйте, будь ласка, де знаходяться ваші центри комплектації?

Добрий день.
Про розташування наших центрів комплектації Ви можете дізнатися за посиланням:

map_tsenry_komlektatsyy_siltek.jpg

Через який час після заливки стяжки f-20 можна класти ламінат по ній?

Доброго дня!
Після влаштування стяжки Siltek F-20, укладання керамічної плитки можливе через 3 доби, інших покриттів (паркет, ламінат тощо), через 28 діб.

Чи можна грунтовку S-10 розбавляти водою ???

Доброго дня.
В асортименті нашої компанії немає ґрунтівки S-10, скоріш за все, Ви мали на увазі силікон модифіковану контактну ґрунт-фарбу ЕS-10. Така ґрунтівка або схожі (Е-105 та ЕС-10), готові до використання матеріали, які необхідно лише ретельно перемішати перед застосуванням. Якщо густина ґрунтівки Вас не влаштовує, то Ви можете розбавити її водою, але необхідно розуміти, що надмірне розбавляння суттєво погіршить її характеристики.

Добрый день!
Для фасада дома были использованы материалы SILTEK, а именно для приклеивания утеплителя Т-85, поверху обработано Т-87, потом короед № 15. Подскажите почему после минусовой температуры ночью наутро весь дом покрыт инеем? (дом пока не отапливается)

Доброго дня Ірина! 

Такий ефект може бути викликаний через надлишкову вологу яка є в повітрі. Наприклад ваш будинок знаходиться в низовині або в полі, надлишкова волога в кінці дня та в ночі осідає на стінах будинку, деревах, траві (в літку Ви її можете спостерігати в ранці у вигляді роси) зі зниженням температури, в осінній період під ранок волога замерзає і утворюється іній.

Яку фарбу та її літраж обрати для стелі у ванній кімнаті 4м кв та чи потрібно перед її нанесенням грунтувати, якщо стеля оброблена гіпсовою штукатуркою? (якщо так, то якою грунтовкою)

Добрый день!
При окраске стен и потолков во влажных помещениях надо обращать внимание на то, какими материалами Вы равняете поверхность.
Если в вашей ванной комнате отсутствует принудительная вентиляция, то капли влаги оседают на поверхности стен. Даже если стены покрыты плиткой или водонепроницаемой краской, вода может,  постепенно  добраться до гипсового основания и вызвать разрушение.
Поэтому в ванной комнате для выравнивания поверхности лучше использовать материалы, которые рекомендуют производители для влажных помещений. Например, штукатурку на основе гипсо-цементно-пуццоланового вяжущего Siltek S-19 или готовую к применению финишную шпатлевку Acryl Finish. Эти материалы не разбухают и не разрушаются под воздействием воды и Вы будете «застрахованы» от того, что краска отслоится при постоянном оседании на потолке конденсата.
Для стен и потолков во влажных помещений мы рекомендуем использовать краску  Siltek Interior Prestige 7. Это влагостойкая краска с биоцидом, предотвращающим развитие плесени на окрашенной поверхности. Для окрашивания потолка 4 кв.м. хватит 1л краски.

Задати запитання